Skip to main content

Content

Jak napisać dobrą recenzję?

"W "50 twarzach Greya" seksu jest zdumiewająco niewiele. Film zapowiadany jako erotyczny skandal to w rzeczywistości kiczowata historia Kopciuszka, który zepsutego księcia uczy kochać. (…) To właściwie dwugodzinny teledysk: kiczowaty, sięgający co chwila po piosenki w funkcji zapchajdziury, a przede wszystkim od początku do końca sztuczny, wykreowany niczym bajka dla dorosłych, którzy wciąż z nieśmiałością wypowiadają słowo "seks". " – tak ocenił film Paweł T. Felis w artykule opublikowanym w Gazecie Wyborczej.

Również w Textbrokerze można znaleźć wiele zleceń, które wymagają stworzenia recenzji. Tradycyjnie dotyczy to tekstów opisujących książki lub filmy. Często jednak trzeba też podjąć się oceny określonych produktów.

Dowiedz się więcej

Jak dbać o zdrowie, gdy miejscem pracy jest dom

Osoby długotrwale wykonujące pracę w pozycji siedzącej, narażone są na problemy wynikające z nieprawidłowej postawy. W skrajnych przypadkach możliwe są nawet przewlekłe schorzenia mięśni i stawów. Dzięki poniższym 6 wskazówkom, dowiesz się, w jaki sposób możesz zadbać o swoje zdrowie.

Dowiedz się więcej

Managed-Service

Textbroker oferuje szeroką gamę usług Managed Service. Managed Service da Ci dodatkową pomoc oraz osobistego account managera, zawsze wtedy, gdy przekażesz nam zarządzanie Twoimi projektami.

Poproś o niestandardową wycenę!

Self Service

Potrzebujesz aktualnego contentu? Zarządzaj więc swoimi projektami poprzez Textbroker Self-Service. Ty wybierasz poziom jakości, cenę i autora Twoich tekstów.

Zarejestruj się za darmo!

Autorzy

Tysiące autorów z całego świata zarabiają z Textbrokerem, wiodącym dostawcą niestandardowego contentu. Zostań autorem Textbrokera i zyskaj dostęp do tysięcy projektów.

Zarejestruj się za darmo!