Skip to main content
 • Yoast
 • Staples
 • ebay
 • Pyszne

Indywidualne wsparcie od początku do końca

Textbroker zapewnia Ci osobistego Account Managera, który czuwa nad całym content projektem. Od początku do końca zarządzamy dla Ciebie całą produkcją contentu. Ponadto wprawny zespół edytorów czuwa, by teksty dokładnie odpowiadły Twoim wymaganiom.

Dzięki Textborker Managed-Service szybko i bez kłopotu zyskujesz wysokiej jakości, gotowe do publikacji teksty. Przy kolejnym content projekcie skorzystaj z profesjonalnego wsparcia oferowanego przez Textborker Managed-Service.

Jak działa Managed-Service?

 1. 1

  Poproś o wycenę

  Po prostu skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz.

 2. 2

  Bezpłatna konsultacja

  Omów wymagania Twojego projektu z jednym z naszych Account Managerów podczas bepłatnej konsultacji telefonicznej.

 3. 3

  Uzyskaj indywidulaną wycenę

  Uzyskaj indywidualną wycenę zależną od wymagań Twojego projektu.

 4. 4

  Przygotowanie projektu

  Twój osobisty Account Manager szczegółowo przeanalizuje wymagania Twojego projektu. Zależnie od oczekiwań Manager projektu przygotuje opis zlecenia, dobierze odpowiednich autorów i przygotuje zlecenie do nadania.

 5. 5

  Wykwalifikowani autorzy tworzą Twój conetnt

  Zespół starannie wybranych autorów przygotuje Twój content. Manager projektu zarządza całą koordynacją i komunikacją z autorami, odpowiada na ich pytania i czuwa, by przestrzegali terminów.

 6. 6

  Wewnętrzna kontrola jakości

  Nasi doświadczeni edytorzy przeprowadzają korektę dostarczonych tekstów, sprawdzają jakość i upewniają się, czy autorzy dostosowali się do wymagań.

Dostarczenie contentu

Dostarczamy ostateczną wersję contentu w wybranym przez Ciebie formacie. Na życzenie, możemy połączyć content bezpośrednio z Twoim systemem zarządzania treścią (CMS).

Poproś o niestandardową wycenę!

Dlaczego Managed-Service?

Dostarczamy udoskonalony, profesjonalny content oraz indywidualne wsparcie dla Twojego projektu. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o zaletach Textbroker Managed-Service.

Więcej informacji

Języki I tłumaczenia

Dzięki Managed Service możesz uzyskać unikalny content w 36 językach, napisany przez native speakerów. Oferujemy także tłumaczenia w każdym języku.

Zamów międzynarodowy content

Managed-Service Ceny i warunki

W przypadku projektów o budżecie od 300 euro Textbroker Managed-Service zapewnia Ci spersonalizowaną usługę, dzięki której uzyskasz wysokiej jakości content dostosowany do Twoich potrzeb. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o warunkach Textbroker Managed-Service.

Więcej informacji