Skip to main content
  • Yoast
  • Staples
  • ebay
  • Pyszne

Profesjonalna ocena – uczciwe opcje wynagrodzenia

Zacznij od rejestracji w Texbrokerze. Potem zamieść krótki tekst próbny. Nasz zespół doświadczonych edytorów przyzna Ci wstępną ocenę od 2 do 5 gwiazdek, zazwyczaj w przeciągu kilku dni. Ocena ta odzwierciedla Twój poziom jakości i określa wynagrodzenie za zlecenia OpenOrders. Ocenimy Twoją dalszą pracę i dostosujemy poziom. Masz zawsze szansę polepszenia Twojego poziomu jakości.

Tak powinien wyglądać Twój tekst próbny:

Napisz tekst próbny na wybrany przez Ciebie temat. Najlepiej wybrać taki, który jest Ci bliski i czujesz się w nim ekspertem. Dzięki temu będzie łatwiej stworzyć tekst wyoskiej jakości. Wielu klientów zamawia sprawozdania z podróży i artykuły na bloga, więc może dobrze będzie, jeśli pokażesz nam swoje umiejętności w jednym z tych gatunków. Tekst powinien zawierać co najmniej 200 słów.

Twoje teksty są gdzieś opublikowane? Możesz użyć ich przy rejestracji. Upewnij się jednak, że są one sygnowane Twoim pełnym imieniem i nazwiskiem.

Jak działa Textbroker?

Bez względu na to czy jesteś nowicjuszem, czy profesjonalistą, Textbroker oferuje projekty dla każdego autora. Uzyskaj swoje pierwsze zlecenie w kilku prostych krokach.

Więcej informacji

Ocena i Profil Autora

Dowiedz się tutaj na jakiej zasadzie oceniane są artykuły i jak uzupełnić Twój profil, aby otrzymywać jak najlepsze zlecenia.

Więcej informacji

Jak opracowywać zlecenia

Znajdź Twój ulubiony temat w puli OpenOrders, dołącz do zespołu lub podejmij się zlecenia DirectOrder. Dowiedz się, jak możesz znaleźć najlepsze projekty.

Więcej informacji