Skip to main content
  • Yoast
  • Staples
  • ebay
  • Pyszne

Po prostu zleć projekty contentowe Ty informujesz nas o temacie i Twoich preferencjach – my dostarczamy Ci gotowy content

Planujesz duże projekty contentowe, ale okazuje się, że nie masz czasu ani zasobów, aby wykonać je prawidłowo? Wymagasz unikalnego, wysokiej jakości contentu, ale nie masz wykwalifikowanych autorów, którzy mogliby go stworzyć? Twoja strona potrzebuje contentu zoptymalizowanego pod kątem wyszukiwarek, który przede wszystkim zainspiruje i zachwyci Twoich czytelników?

Skorzystaj z Textbroker Managaed-Service. Bazując na Twoich wymaganiach, tworzymy indywidualny opis zlecenia dla Twojego projektu i wyszukujemy najlepszych autorów. Dzięki usłudze Managed-Service uzyszkasz doskonały content stworzony według Twoich wymagań. Co najlepsze, zarządzamy Twoim projektem za Ciebie.

Zalety Textbroker Managed-Service:

  • Lepsza widoczność w Internecie dzięki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek
  • Aż 36 języków do wyboru: uzyskaj unikalny content wysokiej jakości napisany przez native speakera lub skorzystaj z usługi tłumaczeń treści w każdym języku na świecie
  • Skalowalność projektu bez dodatkowych kosztów
  • Jedna osoba do kontaku – odpowiedzialny za projekt Account Manager
  • Gwarantowany termin dostarczenia tekstów gotowych do publikacji
  • Przeprowadzenie projektu od początku do końca – w tym wyszukiwanie i zarządzanie autorami, tworzenie briefingu dla autorów, sprawdzenie tekstów i inne zadania związane z contentem (np. wyszukiwanie zdjęć lub zarządzanie blogiem)

Proces Content Marketingu w usłudze Textbroker Managed-Service

Potrzebujesz wsparcia w Content Marketingu? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, Textbroker uzupełnia Twoją istniejącą strukturę rynkową. Kiedy potrzebujesz postów na bloga. opisów produktów, tekstów poradnikowych lub contentu dla mediów społecznościowych Textbroker Managed-Service dostarcza Ci usługę najwyższej jakości. Textbroker oferuje kompletną usługę związaną z contentem, zawierającą analizę i strategię contentu, wyszukiwanie słów kluczowych oraz content seeding.

Zarządzamy Twoim projektem contentowym za Ciebie

Dzięki Textbroker Managed-Service możesz odpocząć, wiedząc, że Twój projekt jest w rękach profesjonalistów. Daj sobie więcej czasu na skupienie się na podstawowych aspektach Twojego biznesu i zainspiruj swoich czytelników wysokiej jakości contentem stworzonym przez ekspertów.

Dzięki Managed Service możesz uzyskać unikalny content w 36 językach, napisany przez native speakerów. Oferujemy także tłumaczenia w każdym języku. Masz pewność, że dostaniesz treści najwyższej jakości.

Poproś o niestandardową wycenę!

Jak działa Managed-Service

Poinformuj nas o temacie i Twoich preferencjach, my dostarczymy Ci wysokiej jakości content gotowy do publikacji.

Więcej informacji

Języki I tłumaczenia

Dzięki Managed Service możesz uzyskać unikalny content w 36 językach, napisany przez native speakerów. Oferujemy także tłumaczenia w każdym języku.

Więcej informacji

Managed-Service Ceny i warunki

Textbroker Managed-Service oferuje Ci wygodę pełnego zarządzania projektami. Dzięki tej usłudze dostarczamy Ci wysokiej jakości content dostosowany do Twoich potrzeb. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o warunkach Textbroker Managed-Service.

Więcej informacji