Skip to main content

Marketing internetowy

8 kroków do sprawnie funkcjonującego planu redakcyjnego

Czy to zwykły dokument w Excelu, czy też specyfikowane narzędzie: kalendarz redakcyjny to podstawowy element każdej strategii treści. Jak uzupełnić plan redakcyjny w taki sposób, by jak najlepiej wypełnić medium treścią? I choć każde przedsiębiorstwo jest inne, istnieje kilka punktów, które zawsze należy wziąć pod uwagę przy planowaniu contentu. Jak wypełnić pusty szablon w 8 krokach? Czytaj uważnie.

Dowiedz się więcej

Raport SEO 2015 – liderzy swoich branż

Textbroker był jednym z patronów medialnych ciekawego badania polskiego rynku SEO, które wytypowało serwisy będące liderami SEO w swoich branżach w 2015 roku. Wyłoniono firmy, które najbardziej zwiększyły swoją widoczność w wyszukiwarce Google.

Dowiedz się więcej

Nowa Koncepcja SEO

Whitepress- obecnie wiodąca w Polsce paltforma usług content marketingowych, powołała inicjatywę pod nazwą Nowa Koncepcja SEO. Zaprosiła do udziału w niej wiodące polskie agencje SEO, najbardziej wpływowych blogerów polskiej sceny SEO oraz firmy technologiczne oferujące rozwiązania stosowane w content marketingu. Celem inicjatywy jest edukacja rynku, zarówno po stronie klientów, jak i usługodawców oraz tworzenie i promocja standardów uczciwego SEO.

Dowiedz się więcej

Managed-Service

Textbroker oferuje szeroką gamę usług Managed Service. Managed Service da Ci dodatkową pomoc oraz osobistego account managera, zawsze wtedy, gdy przekażesz nam zarządzanie Twoimi projektami.

Poproś o niestandardową wycenę!

Self Service

Potrzebujesz aktualnego contentu? Zarządzaj więc swoimi projektami poprzez Textbroker Self-Service. Ty wybierasz poziom jakości, cenę i autora Twoich tekstów.

Zarejestruj się za darmo!

Autorzy

Tysiące autorów z całego świata zarabiają z Textbrokerem, wiodącym dostawcą niestandardowego contentu. Zostań autorem Textbrokera i zyskaj dostęp do tysięcy projektów.

Zarejestruj się za darmo!