Skip to main content

Nowa Koncepcja SEO

Whitepress- obecnie wiodąca w Polsce paltforma usług content marketingowych, powołała inicjatywę pod nazwą Nowa Koncepcja SEO. Zaprosiła do udziału w niej wiodące polskie agencje SEO, najbardziej wpływowych blogerów polskiej sceny SEO oraz firmy technologiczne oferujące rozwiązania stosowane w content marketingu. Celem inicjatywy jest edukacja rynku, zarówno po stronie klientów, jak i usługodawców oraz tworzenie i promocja standardów uczciwego SEO.

Whitepress- wiodąca w Polsce paltforma usług content marketingowych, powołała inicjatywę pod nazwą Nowa Koncepcja SEO. Zaprosiła do udziału w niej innowacyjne agencje SEO, najbardziej wpływowych blogerów polskiej sceny SEO oraz firmy technologiczne oferujące rozwiązania stosowane w content marketingu. Celem inicjatywy jest edukacja rynku, zarówno po stronie klientów, jak i usługodawców  oraz tworzenie i promocja standardów uczciwego SEO.

Według twórców Nowej Koncepcji SEO: „jest to projekt mający na celu edukowanie agencji marketingowych, ich klientów oraz specjalistów z branży, w zakresie prowadzenia profesjonalnych usług SEO, dostosowanych do obecnych realiów i kształtu algorytmu wyszukiwarki Google.”

W polskiej rzeczywistości, czyli rynku postrzeganego przez Google przez wiele lat jako peryferyjny, zbyt mocno ukorzeniły się w świadomości agencji i klientów modele działań SEO oparte praktycznie wyłącznie na spamowaniu. Dowodem na to jest ciągła popularność rozliczeń z agencjami, polegającym na płaceniu za konkretne pozycje w wynikach wyszukiwania na konkretne frazy.

Takie podejście przynosiło spodziewane rezulaty przez kilkanaście lat i rynkowi trudno dostosować się do nowych reguł. Tymczasem Google w ciągu ostatnich lat zasadniczo zwiększyło swoje możliwości i obecnie warunki prowadzenia kampanii SEO wPolsce nie różnią się od tych panujących na rynkach rozwiniętych. Oczywiście poza budżetami, ale to już materiał na zupełnie inną opowieść.

Wśród podmiotów tworzących Nową Koncepcję SEO znalazł się również Textbroker – jako jedyny podmiot specjalizujący się wyłącznie w produkcji contentu. A właśnie content i jego inteligentna dystrybucja i promocja są podstawą Nowej koncepcji SEO. Twórcy inicjatywy za podstaowy cel działań stawiają sobie upowszechnienie stosowania w praktyce SEO nowoczesnych metod działania, takich jak:

content marketing,

UX,

e-PR,

emailing,

remarketing,

marketing automation

 


Brak komentarzy


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Napisz do nas!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

*
*

Managed-Service

Textbroker oferuje szeroką gamę usług Managed Service. Managed Service da Ci dodatkową pomoc oraz osobistego account managera, zawsze wtedy, gdy przekażesz nam zarządzanie Twoimi projektami.

Poproś o niestandardową wycenę!

Self Service

Potrzebujesz aktualnego contentu? Zarządzaj więc swoimi projektami poprzez Textbroker Self-Service. Ty wybierasz poziom jakości, cenę i autora Twoich tekstów.

Zarejestruj się za darmo!

Autorzy

Tysiące autorów z całego świata zarabiają z Textbrokerem, wiodącym dostawcą niestandardowego contentu. Zostań autorem Textbrokera i zyskaj dostęp do tysięcy projektów.

Zarejestruj się za darmo!