Skip to main content

Dla Autorów

Teksty do sieci – co musisz o nich wiedzieć?

Napisałeś już kilka reportaży dla gazety? A może praca dyplomowa rozbudziła w Tobie pragnienie, by bardziej poświęcić się pisaniu? Zanim zaczniesz tworzyć teksty dla Internetu, powinieneś zapoznać się ze specyfiką gatunku. Treści produkowane na potrzeby sieci od swoich drukowanych kolegów różnią się budową i zawartością. Z naszymi wskazówkami Twoje artykuły osiągną sukces również w wersji elektronicznej!

Dowiedz się więcej

Co powinieneś wiedzieć, będąc autorem Textbrokera

Piszesz teksty i niedawno dołączyłeś do grona autorów Textbrokera? Być może masz już nawet jakieś doświadczenia z giełdami treści? Niezależnie od tego i, by uniknąć jakichkolwiek nieporozumień, postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje dotyczące pracy autora na naszej platformie. Zależy nam, by wszyscy początkujący u nas piszący mieli pełne rozeznanie w zakresie swych zadań oraz stawianych im oczekiwań (informacje te znaleźć można także w zakładce FAQ)

Dowiedz się więcej

HTML dla zaawansowanych: jak stworzyć tekst w odpowiednim formacie

„Proszę użyć pogrubienia, aby uwidocznić istotne informacje w tekście“ – na pewno spotkaliście się z takim wymaganiem w niejednym opisie zlecenia naszych klientów. Chociaż podstawowe Tagi HTML nie są niczym nowym dla większości autorów Textbrokera, te bardziej skomplikowane mogą niekiedy przyprawić o zawrót głowy. Co to jest „h2” albo Tag „br”? Ten tutorial powstał w odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania. 

Dowiedz się więcej

Kiedy klawiatura się zacina

Drodzy Autorzy,

znacie to? Wpatrujecie się w białą „kartkę“ na ekranie monitora i nie wiecie, jak rozpocząć pisanie tekstu. Nie możecie stworzyć sensownego wstępu, a wszystkie próby sformułowania czegoś oryginalnego kończą się fiaskiem.

Dowiedz się więcej

Pomóż sobie! Przydatne narzędzie, które ułatwia pisanie

Ludzie trudniący się pisaniem znaleźli w sieci nie tylko nową przestrzeń do działania, ale także wiele dodatkowych opcji ułatwiających codzienną pracę. Dziś przedstawimy przydatne narzędzie, które pomoże Ci w poszukiwaniach materiałów oraz w samym procesie tworzenia tekstu. 

Dowiedz się więcej

Jak napisać dobrego newsa?

Drodzy Autorzy!

Z pewnością natknęliście się już na zlecenie z tak sformułowanymi wytycznymi: Proszę napisać tekst o aktualnych wydarzeniach (czyli tzw. newsa) – jasno, rzeczowo i zrozumiale. Właśnie temu specyficznemu rodzajowi tekstów, zwanemu aktualnościami lub potocznie nowinkami czy newsami; poświęcony będzie nasz dzisiejszy tutorial. Postaramy się zwrócić Wam uwagę na kluczowe przy opracowywaniu tego typu zleceń punkty.

Dowiedz się więcej

Zbieraj plony swojej pracy, czyli od zlecenia do zapłaty

Z poprzednich części dowiedziałeś się już, jak należy opracowywać zlecenia oraz prawidłowo wstawiać słowa kluczowe w tekście. Udało Ci się też w końcu napisać swój pierwszy tekst, a teraz chciałbyś się dowiedzieć, co dokładnie dzieje się z oddanymi tekstami? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się więcej

Managed-Service

Textbroker oferuje szeroką gamę usług Managed Service. Managed Service da Ci dodatkową pomoc oraz osobistego account managera, zawsze wtedy, gdy przekażesz nam zarządzanie Twoimi projektami.

Poproś o niestandardową wycenę!

Self Service

Potrzebujesz aktualnego contentu? Zarządzaj więc swoimi projektami poprzez Textbroker Self-Service. Ty wybierasz poziom jakości, cenę i autora Twoich tekstów.

Zarejestruj się za darmo!

Autorzy

Tysiące autorów z całego świata zarabiają z Textbrokerem, wiodącym dostawcą niestandardowego contentu. Zostań autorem Textbrokera i zyskaj dostęp do tysięcy projektów.

Zarejestruj się za darmo!