Skip to main content

Twój tekst jest gotowy – co teraz?

Po przeczytaniu II części naszego tutorialu, wiesz już, jak znaleźć autora i nadać zlecenie. Teraz przyszedł czas na następny krok. Musisz sprawdzić, czy artykuł odpowiada Twoim wymaganiom.

7. Zlecenie opracowane – co teraz?

Otrzymałeś gotowy tekst, z którego, mamy nadzieję, jesteś zadowolony. Po otrzymaniu artykułu, masz 3 dni na podjęcie decyzji, co się z nim stanie.

  1. Tekst Ci się podoba. Możesz nie reagować przez 3 dni. Czwartego dnia tekst zostanie automatycznie zaakceptowany, a autor otrzyma wynagrodzenie.
  2. Chciałbyś poprosić o zmiany w tekście. Jeśli autor popełnił jakiś błąd lub nie dostosował się do Twoich wytycznych zawartych w briefingu, możesz mu zwrócić artykuł z prośbą o korektę. Ma na nią 24 godziny od momentu wysłania. Jeśli minie określony czas, tekst wraca do puli i zostaje opracowany prze kogoś innego.
  3. Odrzucasz cały tekst. Musisz co najmniej raz dać autorowi szansę na poprawę. Jeśli jednak ten dalej nie zastosował się do wytycznych z opisu zlecenia, możesz odrzucić artykuł. W tym przypadku nie będziesz musiał zapłacić za tekst. Textbroker

szczegółowo sprawdza każde odrzucone zlecenie i pomaga w podjęciu decyzji.

 

Jeśli zamówiłeś tekst 3-gwiazdkowy, polecamy skorzystanie z opcji korekty w cenie 0,5 centa za słowo. Nasi najbardziej zaufani autorzy sprawdzą cały artykuł, a Ty zyskasz bezbłędny content.

Wskazówki dotyczące kontaktu z autorami

Jeśli masz zamiar wysłać autorowi DirectOrder, ale chcesz wcześniej otrzymać szczegółowe informacje (np. na temat jego wiedzy i doświadczenia w danej dziedzinie), wyślij mu wiadomość. Na naszej platformie dostępna jest opcja umożliwiająca wymianę wiadomości między zleceniodawcom a autorem. Czasami autor ma dodatkowe pytania dotyczące danego zlecenia lub proponuje Ci wyłączność pisania w postaci opcji DirecrOrder.

Pamiętaj, że każda wymiana wiadomości z autorem jest monitorowana przez Textbrokera. Kto, pomimo tego, podejmę próbę skontaktowania się z autorem poza platformą, musi liczyć się z upomnieniem lub zablokowaniem konta zleceniodawcy. Jeśli Twoje zlecenie nie może zostać w pełni zrealizowane, ponieważ np. potrzebujesz przesłać autorowi pewne pliki, skontaktuj się z Biurem Obsługi Zleceniodawcy. Na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Wprowadzanie zleceń do Twojego własnego systemu

Staramy się, by eksport gotowych tekstów był tak prosty, jak to tylko możliwe. W tym celu opracowaliśmy różne interfejsy ułatwiające zadanie.

Dzięki naszej wtyczce WordPress-Plug-in możesz bezpośrednio wyeksportować artykuły do Twojego CMS-u. Nie będziesz musiał ponownie logować się do systemu Textbrokera, by zamówić lub sprawdzić teksty. Zarządzaj zleceniami Textbrokera bezpośrednio przez WordPress. Zaakceptowane teksty zostaną opublikowane w postaci strony lub postu. Wtyczka WordPress-Plug-in sprawia, że do przeprowadzenia procesu potrzebujesz mniej kliknięć w Twoim własnym systemie. Oszczędza to czas i pozwala na efektywniejsze zarządzanie blogami. Ty możesz skupić się na poszukiwaniu nowych pomysłów.

Textbroker API pozwala na połącznie Textbrokera z Twoim istniejącym systemem jak CMS, blogiem lub dowolną aplikacją z dostępem do Internetu. Zintegruj Textbrokera ze swoim systemem i zwiększ efektywność pracy. Dzięki API Textbroker masz automatyczny dostęp do wszystkich faz procesu związanego z opracowaniem tekstów w opcji OpenOrders – od nadania zlecenia do zaakceptowania artykułów.

Jak zainstalować wtyczkę?

 

  • Ściągnij wtyczkę i ją zainstaluj.
  • Zaloguj się w Twoim WordPressie w Adminie.
  • Kliknij Wtyczki-Zainstaluj.
  • Wybierz zakładkę Prześlij.
  • Wybierz z dysku zapisaną wtyczkę.
  • Potwierdź instalację.
  • Gotowe!

Przygotowanie API

Wejdź na konto zleceniodawcy i aktywuj API w zakładce Konto-Ustawienia-API włączony.

W ten sposób utworzysz nową zakładkę „API”. To w niej będzie się znajdować Twój dostęp do API (pole – „Budżet API”). Zignoruj pole „wprowadź CallbackURL”. System automatycznie wyświetli dane potrzebne do logowania w „Budżecie”.

 

Te dane budżetu będą Ci potrzebne, by wykonać kolejny krok. Wprowadź je w Twoim WordPressie w Menu Zleceniodawcy. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z wtyczki Textbrokera WordPress. Teraz możesz korzystać już ze wszystkich funkcji wtyczki. Zacznij zamawiać teksty i zarządzaj swoimi zleceniami. Czekamy na Twoje uwagi i sugestie dotyczące tego narzędzia.

Subkonta

Aby uzyskać dostęp do Twojego konta Textbrokera za pomocą API, stwórz na swoim koncie dowolną liczbę subkont (Budżetów) z własnymi danymi dostępu. W ten sposób możesz także udostępnić Budżety osobom trzecim, bez potrzeby zdradzania Twoich informacji potrzebnych do zalogowania na koncie Textbrokera.

To są nasze podstawowe wskazówki dla zleceniodawców. Dzięki zdobytej wiedzy, możesz już teraz zacząć zamawiać teksty w 7 językach. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, po prostu zadzwoń lub napisz.

 


Brak komentarzy


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Napisz do nas!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

*
*

Managed-Service

Textbroker oferuje szeroką gamę usług Managed Service. Managed Service da Ci dodatkową pomoc oraz osobistego account managera, zawsze wtedy, gdy przekażesz nam zarządzanie Twoimi projektami.

Poproś o niestandardową wycenę!

Self Service

Potrzebujesz aktualnego contentu? Zarządzaj więc swoimi projektami poprzez Textbroker Self-Service. Ty wybierasz poziom jakości, cenę i autora Twoich tekstów.

Zarejestruj się za darmo!

Autorzy

Tysiące autorów z całego świata zarabiają z Textbrokerem, wiodącym dostawcą niestandardowego contentu. Zostań autorem Textbrokera i zyskaj dostęp do tysięcy projektów.

Zarejestruj się za darmo!