Skip to main content

Textbroker Mapa Contentu Kwartał IV/2015

Jakie rodzaje contentu cieszą się największą popularnością w poszczególnych krajach? Mapa contentu Textbrokera pokazuje, jaki typ treści był najczęściej zamawiany na wszystkich 10 platformach w czwartym kwartale tego roku. 

Wraz z końcem roku konsumenci więcej podróżują i chętniej oddają się konsumpcji, dlatego też zleceniodawcy z branży turystycznej często decydowali się na zamawianie treści dotyczących podróży. Kategoria ta pojawiła się w czołówce rankingów w aż 8 krajach. Zgodnie ze statystykami, w niemal połowie państw obsługiwanych przez Textbrokera najpopularniejszym rodzajem contentu były opisy produktów.

Przegląd contentu w IV kwartale 2015 roku:

  • W Hiszpanii, Brazylii i Portugalii najczęściej poszukiwany content to treści na bloga, podczas gdy w Niemczech, USA i Włoszech na to miano zasłużyły treści na strony internetowe.
  • Na niemal każdej platformie Textbrokera średnia długość tworzonych treści przekraczała 400 słów. Przoduje w tym względzie Polska z przeciętnie aż 717 słowami w tekście.
  • Zleceniodawcy najczęściej wybierali content czterogwiazdkowy, mając na uwadze wysoką jakość otrzymanych treści.

 

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć i lepiej przyjrzeć się Mapie Contentu z ostatniego kwartału 2015 roku.

 


Brak komentarzy


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Napisz do nas!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

*
*

Managed-Service

Textbroker oferuje szeroką gamę usług Managed Service. Managed Service da Ci dodatkową pomoc oraz osobistego account managera, zawsze wtedy, gdy przekażesz nam zarządzanie Twoimi projektami.

Poproś o niestandardową wycenę!

Self Service

Potrzebujesz aktualnego contentu? Zarządzaj więc swoimi projektami poprzez Textbroker Self-Service. Ty wybierasz poziom jakości, cenę i autora Twoich tekstów.

Zarejestruj się za darmo!

Autorzy

Tysiące autorów z całego świata zarabiają z Textbrokerem, wiodącym dostawcą niestandardowego contentu. Zostań autorem Textbrokera i zyskaj dostęp do tysięcy projektów.

Zarejestruj się za darmo!