Skip to main content

Textbroker mapa contentu I kwartał 2015

Treści wysokiej jakości stają się coraz ważniejsze, co doskonale ilustruje mapa contentu Textbrokera. Nasza grafika obrazuje zamawiane teksty w pierwszym kwartale 2015 roku w krajach, w których działa Textbroker. Bez względu na różnice w pewnych aspektach, we wszystkich 10 państwach zleceniodawcy decydują się na coraz wyższą jakość.

Mapa pokazuje średnią długość zamawianych tekstów, kategorie, jakość oraz rodzaj treści, jakich obecnie poszukują nasi klienci.

Rzut oka na najważniejsze wnioski:

  • Klienci Textbrokera w Europie i Brazylii najczęściej zamawiają teksty w kategoriach: podróże, zakupy, opisy produktów.
  • W Stanach Zjednoczonych klienci zamawiają przede wszystkim teksty z kategorii: film, newsy oraz telewizja.
  • Klienci bardzo często zamawiają teksty na bloga, opisy produktów oraz treści na swoje strony internetowe.
  • Średnia długość tekstów (wyciągnięta z danych wszystkich krajów) wynosi 320 słów. Jedynie portugalscy zleceniodawcy zamawiają nieco krótsze treści.
  • Preferowana jakość tekstów różni się tylko nieznacznie: w 7 (na 10) krajach klienci głównie zamawiają teksty z 4 gwiazdkami.
  • W Niemczech i we Włoszech zleceniodawcy wciąż zamawiają więcej tekstów z 3 gwiazdkami – przewidujemy jednak, że w niedługim czasie 4 gwiazdki zaczną cieszyć się znacznie większym powodzeniem także na tych rynkach.
  • W Stanach Zjednoczonych w I kwartale 2015 roku, w większości dużych projektów SEO prym wiodły teksty 2-gwiazdkowe. Zaraz za nimi uplasowały się jednak treści z czwartego poziomu jakości.

Zobacz pełną mapę contentu Textbrokera z I kwartału 2015 roku:

(Kliknij na zdjęcie, by je powiększyć.)


Brak komentarzy


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Napisz do nas!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

*
*

Managed-Service

Textbroker oferuje szeroką gamę usług Managed Service. Managed Service da Ci dodatkową pomoc oraz osobistego account managera, zawsze wtedy, gdy przekażesz nam zarządzanie Twoimi projektami.

Poproś o niestandardową wycenę!

Self Service

Potrzebujesz aktualnego contentu? Zarządzaj więc swoimi projektami poprzez Textbroker Self-Service. Ty wybierasz poziom jakości, cenę i autora Twoich tekstów.

Zarejestruj się za darmo!

Autorzy

Tysiące autorów z całego świata zarabiają z Textbrokerem, wiodącym dostawcą niestandardowego contentu. Zostań autorem Textbrokera i zyskaj dostęp do tysięcy projektów.

Zarejestruj się za darmo!