Skip to main content

Dla Zleceniodawców

API-Dokumentacja (PDF)

API-Dokumentacja (PDF)

Chcesz obslugiwac Textbroker przez swój wlasny system? Sciagnij dokument dotyczacy API i dowiedz sie, jak to zrobic. Dokumentacja API jest plikiem w jezyku angielskim.

Ostatnia aktualizacja: October 8, 2018

Pobierz

  • 8 października, 2018
  • 2 pobrań
Case Study: LiveCareer

Case Study: LiveCareer

By osiagnac cele w dziedzinie contentu oraz zdazyc na czas ze wszystkimi projektami, firma LiveCareer zdecydowala sie w styczniu 2014 roku na skorzystanie z uslug Textbrokera. W ciagu miesiecy dzieki Textbrokerowi powstalo ponad 10000 tekstów. Jakie korzysci przyniosla i jak wyglada wspólpraca – przekonasz sie podczas lektury naszego Case Study (dokument w jezyku angielskim).  

Ostatnia aktualizacja: June 19, 2017

Pobierz

  • 5 listopada, 2015
  • 194 pobrań
Czy Google ma alternatywy?

Czy Google ma alternatywy?

W swojej codziennej pracy korzystasz wylacznie z Google’a? Moze czas poznac inne rozwiazania? Nie rezygnujac z dobrodziejstw internetowego lidera, mozesz czerpac równiez z tego, co maja do zaproponowania jego nieco mniejsi konkurenci… Przygotowalismy dla Ciebie krótkie zestawienie róznych wyszukiwarek.

Ostatnia aktualizacja: June 19, 2017

Pobierz

  • 10 kwietnia, 2015
  • 596 pobrań
Self-Service

Self-Service

Osiagnij sukces dzieki wysokiej jakosci tekstom. 

Self-Service jest latwym i szybkim sposobem na dobre teksty. Tylko w 5 krokach mozesz zamówic unikalne artykuly zoptymalizowane pod katem wyszukiwarek. To idealne rozwiazanie, jesli potrzebujesz tekstów na np. na strone Twojego sklepu internetowego lub na bloga. 

Dowiedz sie wiecej o usludze Self-Service, sciagajac nasz bezplatny plik PDF. 

Ostatnia aktualizacja: June 20, 2017

Pobierz

  • 12 stycznia, 2015
  • 265 pobrań
Managed-Service

Managed-Service

Profesjonalny i uznany na rynku zespól do spraw contentu przejmie za Ciebie w ramach oferowanej przez Textbrokera uslugi Managed-Service produkcje contentu i zarzadzanie projektem. Zlec nam swój projekt przygotowania tresci, a dostarczymy Ci unikalne teksty najwyzszej jakosci, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Szczególowe informacje na temat uslug Managed-Service znajdziesz tutaj.

Ostatnia aktualizacja: June 20, 2017

Pobierz

  • 10 października, 2014
  • 264 pobrań

Managed-Service

Textbroker oferuje szeroką gamę usług Managed Service. Managed Service da Ci dodatkową pomoc oraz osobistego account managera, zawsze wtedy, gdy przekażesz nam zarządzanie Twoimi projektami.

Poproś o niestandardową wycenę!

Self Service

Potrzebujesz aktualnego contentu? Zarządzaj więc swoimi projektami poprzez Textbroker Self-Service. Ty wybierasz poziom jakości, cenę i autora Twoich tekstów.

Zarejestruj się za darmo!

Autorzy

Tysiące autorów z całego świata zarabiają z Textbrokerem, wiodącym dostawcą niestandardowego contentu. Zostań autorem Textbrokera i zyskaj dostęp do tysięcy projektów.

Zarejestruj się za darmo!